Wedstrijden

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
Competitie12/10/2019 09:00Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B54 - 68U18 Heren BGaverhal
Competitie12/10/2019 09:15U10 A4 - 12Kortrijk Spurs G10 ASporthal Nazareth
Competitie12/10/2019 10:00Basket Sijsele J16 B69 - 54U16 Heren BSportpark 't Veld
Competitie12/10/2019 11:00Amon Jeugd Gentson G10 B - U10 CProvinciale Sporthal Henleykaai
Competitie12/10/2019 11:15U10 D4 - 12Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G10 ASporthal Nazareth
Competitie12/10/2019 12:00BBC Desselgem G08 A1 - 1U8 BLeiestadion
Competitie12/10/2019 12:30Kortrijk Spurs M19 A20 - 0U19 Dames ASC Mimosa
Competitie12/10/2019 13:30U21 Heren A88 - 71BBC Olympia Denderleeuw J21 AOCP
Competitie12/10/2019 13:30U21 Heren B75 - 67Kortrijk Spurs J21 BOCP
Competitie12/10/2019 14:30Bobcat Wielsbeke J21 A24 - 87U21 Heren CDe Vlaschaard (Wielsbeke)
Competitie12/10/2019 15:30U14 Heren A56 - 52Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 AOCP
Competitie12/10/2019 15:30U14 Gemengd B41 - 60Melco Ieper G14 BOCP
Competitie12/10/2019 16:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 B40 - 85U12 AKluisbos
Competitie12/10/2019 16:30Tigers Evergem M16 A44 - 105U16 Dames AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Competitie13/10/2019 09:00U12 C31 - 66Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G12 ASporthal Nazareth
Competitie13/10/2019 09:00U10 B - Gent-Oost Eagles G10 AOCP
Competitie13/10/2019 10:00Blue Cats Ieper M14 A64 - 55U14 Dames AStedelijke Sporthal Ieper
Competitie13/10/2019 10:00U16 Heren A55 - 100Bavi Vilvoorde J16 AOCP
Competitie13/10/2019 11:00Wytewa Roeselare J18 A67 - 77U18 Heren ASporthal Schiervelde
Competitie13/10/2019 11:00Heren F47 - 79BBC Wuitens Hamme HSE BSporthal Nazareth
Competitie13/10/2019 11:00Heren D51 - 57BBC Falco Gent HSE COCP
Competitie13/10/2019 12:00U16 Heren C60 - 42BBC Falco Gent J16 BOCP
Competitie13/10/2019 13:00Heren E68 - 37KBBC Upkot Sparta Laarne HSE BSporthal Nazareth
Competitie13/10/2019 13:00Heren C62 - 56KBBC Upkot Sparta Laarne HSE AOCP
Competitie13/10/2019 14:00U8 A - Amon Jeugd Gentson G08 AOCP
Competitie13/10/2019 15:00Dames B56 - 62BBC Lokeren DSE ASporthal Nazareth
Competitie13/10/2019 15:00BBC Helios Ford Zottegem G14 B61 - 33U14 Gemend DHelios
Competitie13/10/2019 15:00Wytewa Roeselare G14 B67 - 54U14 Gemengd CSporthal Schiervelde
Competitie13/10/2019 15:15Heren B65 - 61KBBC Miners Beringen HSE AOCP
Competitie13/10/2019 16:00U12 B70 - 49KBBC Upkot Sparta Laarne G12 BOCP
Competitie13/10/2019 17:00Dames A69 - 72KBBC Upkot Sparta Laarne DSE BSporthal Nazareth
Competitie13/10/2019 17:30Heren A78 - 71Royal IV Brussel HSE AOCP